Farma Iluzji w Trojanowie

Piękna październikowa pogoda to wymarzony czas na wycieczki. Na jedną z nich wybrały się dzieci z klas: IIb i IIe. Celem wycieczki była Farma Iluzji w Trojanowie.

Zwiedziliśmy Latającą Chatę Tajemnic, w której utrzymanie równowagi okazało się nie lada sztuką. Obejrzeliśmy także zadziwiające eksponaty w Muzeum Iluzji. Dużym wyzwaniem było przejście Labiryntem Luster, bo towarzyszyło nam pytanie „Który z setek korytarzy jest prawdziwy?”  W Pokoju Amesa sprawdziliśmy, jak to się kto dzieje, że wyglądamy jak wielkoludy, choć w rzeczywistości tak nie jest. Przejście świetlnym tunelem w Domku Zapomnienia, przeprawa Szlakiem Trapera, zaglądanie do Studni Nieskończoności, podrzucanie lewitujących kul, szukanie rozwiązania wody lecącej do góry i głowy na talerzu, a także  zabawa w Zakręconym Domku– miejscu ruchu pozornego- dały nam wiele radości. Te i inne atrakcje sprawiły, że był to magiczny i niezapomniany czas.

Agnieszka Wysocka

Aleksandra Mikulska