Zwiedzanie Stadionu PGE Narodowy

17 kwietnia klasy 1a i 1b udały się na wycieczkę do Warszawy. Już pierwsza atrakcja wzbudziła wiele emocji...cóż się dziwić  skoro w gronie naszych uczniów mamy ogromnych fanów piłki nożnej, a naszą atrakcją było zwiedzanie Stadionu PGE Narodowy. Wybierając trasę "Piłkarskie emocje" zobaczyliśmy najbardziej historyczne miejsca areny, która nie bez powodu nazywana jest domem reprezentacji Polski. Nasz przewodnik oprowadził nas po strefie zawodniczej i pokazał szatnię reprezentacji. Poznaliśmy także zakulisowe ciekawostki związane z przygotowaniami do meczów Biało-Czerwonych. Kolejnym punktem naszej wycieczki była wizyta w Smart Kids Planet, gdzie wśród 9 sfer do zabawy, uczniowie mogli rozwijać kompetencje przyszłości, uczyć się przedsiębiorczości, współpracy, a co najważniejsze spędzić wspaniały czas na  mądrej zabawie.