NABIAŁ WZMOCNI TWOJE KOŚCI I miejsce w XXI edycji Powiatowego Konkursu " Zdrowo i bezpiecznie"

Zdrowie stanowi jedną z najbardziej znaczących wartości w naszym życiu. Nabyte umiejętności i nawyki związane ze stylem życia, a więc i te, które dotyczą zdrowia kształtują się we wczesnym dzieciństwie.

Po raz kolejny przystąpiliśmy do  powiatowego konkursu „ Zdrowo i bezpiecznie”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 6 im. H. Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim. Tematem przewodnim konkursy był nabiał, który jest obok mięsa  głównym źródłem pełnowartościowego białka, niezbędnego do prawidłowego wzrostu i rozwoju.

Drużyna w składzie:  Jakub Kuc- kl. 4c, Jan Bartnicki- kl. 3c i Tymon Szczepański- kl. 2c , dzielnie reprezentowała naszą szkołę.

Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem, wiedzą i umiejętnościami sportowymi. W teście wiedzy na temat zdrowego odżywiania się i rozgrywkach sportowych wywalczyli dla nas I miejsce .

Nad przygotowaniem uczniów do konkursu czuwały : pani Klaudia Baj, pani Karolina Wolińska-Miller, pani Elwira Czyż.

Gratulacje i podziękowania dla wszystkich !!!