Warsztaty ceramiczne

Glina, to naturalny bardzo plastyczny i przyjazny materiał. Kiedy dzieci odkrywają możliwości plastyczne, jakie daje glina, zaczynają tworzyć niezwykłe przedmioty i rzeźby, co pobudza ich wyobraźnię i kreatywność. Jest to świetny sposób na uspokojenie emocji i wykorzystanie nadmiaru energii.
W czwartek 11.04. odbyły się w naszej szkole warsztaty ceramiczne. Pod cudownym okiem p. Olgi ze skrzat ceramics https://www.facebook.com/profile.php?id=100083402707871, dzieci poznawały podstawowe czynności, metody pracy, narzędzia i ich przeznaczenie. Miały możliwość rozwijać swoją samodzielność i twórczość, a przede wszystkim świetnie się przy tym bawiły!
Już za dwa tygodnie zobaczymy cudowne efekty ich pracy i na pewno się nimi podzielimy !
Składamy również ogromne podziękowania dla Rady Rodziców, która częściowo sfinansowała warsztaty.

Magdalena Miszczyszyn