Koszykarze z „czwóreczki” v-ce mistrzami regionu

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Powstańców Styczniowych współorganizowała zawody międzypowiatowe w koszykówkę chłopców w kategorii młodzież. Chłopcy mieli możliwość rozegrać zawody na nowo zamontowane podwieszane kosze w ramach pierwszego etapu modernizacji hali sportowej przy ul. Siennickiej. Nasza drużyna w składzie: Hauer Dawid, Wereski Marcin, Płochocki Szymon, Kowalczyk Filip, Rosa Tomasz, Sitarski Bartosz i Stosio Mikołaj pod opieką p. Krzysztofa Bartnickiego – sprawiła dużą niespodziankę zajmując drugie miejsce w zawodach międzypowiatowych regionu Siedleckiego. Brawo nasi chłopcy!!!

Warto podkreślić, że drugi etap modernizacji naszej hali będzie miał miejsce podczas wakacji. Obejmował będzie odnowienie oraz odmalowanie parkietu, który wpółfinansowany zostanie w ramach projektu obywatelskiego, dzięki głosowaniu naszej społeczności szkolnej tj. rodziców, uczniów, nauczycieli, absolwentów oraz osób wspierających naszą szkołę.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, zwiększając tym samym atrakcyjność naszego obiektu sportowego i bezpieczeństwo naszych uczniów.

B. Orłowski