Wykop śmiecia

Ogłoszony konkurs plastyczny będący elementem projektu  pn. Wykop Śmiecia spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem uczniów mińskich szkół. Po burzliwych obradach, komisja konkursowa wybrała trzy najlepsze prace. Wręczenie nagród odbyło się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki. Burmistrz Miasta Marcin Jakubowski podziękował za zaangażowanie i aktywne działania mające na celu poszerzania świadomości w zakresie segregacji odpadów i ochrony środowiska. Wszystkie prace wykonane były bardzo starannie i w ciekawy sposób prezentowały tematykę związaną z segregacją odpadów.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Weronika Królak, klasa 3A, Szkoła Podstawowa nr 4

Natalia Wysocka, klasa 3G, Gimnazjum Miejskie Nr 2

Piotr Chłopik, klasa 6B, Szkoła Podstawowa nr 6

Autorzy najlepszych prac otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz upominki, ale co najważniejsze zdobyli nagrody dla szkół, które reprezentowali. Na ręce Dyrektorów Burmistrz przekazał pojemniki do segregacji odpadów oraz mikroskopy.

za: Urząd Miasta