Wstępniak

Zima już dobiega końca. Temperatury zaczynają się podwyższać, a rośliny budzą się do życia. Ferie niedawno się skończyły i  pewnie  każdy zauważył, że ten semestr będzie trochę dłuższy niż poprzedni, lecz prawie cały maj będzie wolny ze względu na to, że wiele klas ma wtedy wycieczki oraz odbywają się wtedy egzaminy ósmoklasisty.

Przygotowaliśmy dla was kilka artykułów, które mogą was zaciekawić.

Kilka dni temu obchodziliśmy tłusty czwartek, z tej okazji mamy dla Was przepis na przepyszne faworki. Drugim obchodzonym przez nas świętem w tym tygodniu były walentynki, z tej okazji zorganizowana była poczta walentynkowa oraz impreza karaoke, gdzie śpiewaliśmy wszyscy razem piosenki o miłości. Była świetna zabawa!

Chcielibyśmy również wspomnieć o konkursie na plakat o tematyce “Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego”. Więcej informacji znajdziecie na stronie naszej szkoły. Prace należy złożyć do 19.02.2024r.

W związku z ostatnią przykrą sytuacja chcielibyśmy złożyć szczere kondolencje dla pana  Stanisława Halagiery i jego córki z powodu śmierci p. Moniki Halagiery, naszej nauczycielki języka polskiego

M&N