Nasi kandydaci do Młodzieżowej Rady Miasta

Drodzy Wyborcy do Młodzieżowej Rady Miasta!

Przedstawiamy Wam naszą dwójkę kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta Mińsk Mazowiecki! Kandydaci udzielili nam odpowiedzi na kilka pytań związanych z wyborami. Zachęcamy do lektury! (pisownia oryginalna)

Olaf Ciężkowski

Dlaczego kandydujesz do Młodzieżowej Rady Miasta?

Olaf: Kandyduję, ponieważ chcę mieć wpływ na to, co dzieje się w naszym mieście i organizować więcej zajęć dla młodzieży.

Co Twoim zdaniem należy zmienić w Mińsku Mazowieckim z punktu widzenia młodzieży?

Olaf: Moim zdaniem w Mińsku powinno być więcej zajęć i spotkań dla młodzieży oraz wydarzeń, w których chętnie byśmy brali udział.

W jaki sposób chciałbyś/chciałabyś zachęcić młodzież do większej aktywności obywatelskiej?

Olaf: Chciałbym zachęcić młodzież do większej aktywności obywatelskiej poprzez ciekawe spotkania, konkursy itp.

Olaf: Myślę, że fajnie byłoby zorganizować międzyszkolne wydarzenie, na przykład dyskotekę lub wieczór filmowy.

Czym chciałbyś/chciałabyś zająć się w pierwszej kolejności jako radny/radna Młodzieżowej Rady Miasta i dlaczego? Dlaczego wyborcy SP4 mają właśnie na Ciebie oddać swój głos?

Olaf: Moim zdaniem powinniście oddać głos na mnie, ponieważ umiem się dogadać między dwiema stronami i potrafię przekonać ludzi do moich propozycji.

Nikola Rozwadowska

Dlaczego kandydujesz do Młodzieżowej Rady Miasta?

Nikola: Ja kandyduję do MRM ponieważ dla mnie jest ważne żeby wreszcie u nas w Mińsku młodzież miała słowo. Mi bardzo zależy na tym żeby spróbować zmienić różne sprawy, żeby młodzież się dobrze czuła w tym mieście.

Nikola: Moim zdaniem powinno być więcej atrakcji w szkole nawet chociaż takie zajęcia gdzie młodzież może swoje zainteresowania realizować, i przystanki komunikacji miejskiej pod każdą szkole żeby młodzież miała łatwiej dojechać do szkoły w Mińsku. Altany w różnych miejscach że jeśli pada deszcze to młodzież nadal może sobie wyjść i integrować się bardziej. Lub jakieś miejsce gdzie można legalnie grilla zrobić lub ognisko rozpalić.

Nikola: Żeby zachęcić młodzież do aktywności obywatelskiej moim zdaniem młodzież też powinna mieć zdanie kto występuje na koncertach w Mińsku na przykład mieć głos na dzień dziecka. Bym zrobiła jakieś konkurencję sportowe typu zawody z siatkówki, lekkoatletykę i różne rzeczy

Dlaczego wyborcy SP4 mają właśnie na Ciebie oddać swój głos?

Nikola: Moim zdaniem wyborcy SP4 Powinni na mnie zagłosować ponieważ mi bardzo zależy żeby rzeczy się zmieniły dla młodzieży i bym dążyła do celów i słuchała waszych pomysłów i próbować je realizować, i nie będę obiecywać rzeczy, których nie mogę zrobić.