Dlaczego warto pomagać?

Dlaczego warto pomagać? Gdybyśmy dziś o to zapytały statystycznego ucznia naszej szkoły, jesteśmy pewne, że ten bez większego zastanowienia udzieliłby natychmiastowej odpowiedzi. Zapewne odparł by ‘ Ponieważ możemy kogoś uszczęśliwić”. Ale wg. nas w dobie gdy prosisz kolegów o przesłanie lekcji a na wyświetlaczu telefonu czy komputera widzisz jedynie własne pytanie wcale nie jest to takie oczywiste. A przecież to żaden trud! Pamiętajcie, że kiedyś Wy pewnie będziecie w podobnej sytuacji. Pomagajmy zatem jak możemy. Nie tylko po to by uszczęśliwić kogoś. Przecież to szczęście zawsze dzieli się na pół! Wy także zostaniecie dotknięci cudowną mocą pomagania i będziecie chcieli nieść ją jak najczęściej i zarażać nią innych nie tylko przy okazji akcji WOŚP czy w święta ale ZAWSZE, WSZĘDZIE i w KAŻDY MOŻLIWY SPOSÓB bo dobro wraca!

N&M