Warsztaty świąteczne

W sobotę 9 grudnia w naszej szkole, w godzinach 10.00-12.00 odbyły się warsztaty świąteczne z udziałem nauczycieli, uczniów i rodziców. Zorganizowane zostały kreatywne warsztaty świąteczne oraz  gry i zabawy. Warsztaty świąteczne były organizowane na auli, znajdowały się tam cztery stanowiska do tworzenia różnorodnych dekoracji świątecznych. Podczas warsztatów panowała atmosfera świąteczna, a uczniowie  mogli wykazać  się kreatywnością i zdolnościami artystycznymi. Uczniowie wraz z rodzicami, mogli wykonać świąteczne, papierowe torby. Mieli też do dyspozycji materiały do wykonania aniołków i malutkich, żywych  choinek udekorowanych cekinami i kuleczkami ze styropianu. Na warsztatach było można również wykonać  świąteczne świeczniki i choinki z papieru. Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, sprawiły nam wiele radości oraz poczuliśmy magię zbliżających się świąt. To nie koniec atrakcji. Równocześnie na hali sportowej miłośnicy sportu mogli rywalizować w różnych grach i zabawach również w duchu świątecznym. Konkurencje zostały przygotowane przez naszych wspaniałych nauczycieli w-fu. Cóż to były za emocje! Świetnie bawili się tutaj zarówno duzi jak i mali. Na koniec każdy z uczestników otrzymał słodkie upominki. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję w przyszłym roku.

„Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, dużo uśmiechu i prezentów!”

Zosia i Blanka 5c