Bieg Radości z Niepodległości

10 listopada reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w „Biegu Radości z Niepodległości” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3. Uczniowie ubrani w biało-czerwone stroje na sportowo uczcili 105. rocznicę odzyskania wolności przez Polskę. Punktualnie o 11.11 wszyscy odśpiewali hymn Polski, a następnie po krótkiej rozgrzewce rozpoczął się bieg. Wszystkie drużyny startowały z placu przy Miejskim Domu Kultury, biegnąc przez alejki parku zbierały puzzle, z których po przekroczeniu mety układały hasło - NIEPODLEGŁOŚĆ. Każda reprezentacja była nagradzana wielkimi brawami, cukierkami i balonami. Na zakończenie tego radosnego wydarzenia na uczestników biegu czekała gorąca niespodzianka- zupa grochowa.