GREEN CHALLENGE

Nasza szkoła bierze udział w wyzwaniu GREEN CHALLENGE. Połączone grupy zerówek w naszej szkole zgłosiły się do udziału w tym wyzwaniu i przygotowały zdjęcie związane z obchodami Dnia św. Patryka. Obecnie trwa drugi etap wyzwania, w którym rywalizujemy z innymi szkołami podstawowymi w Mińsku Mazowieckim. Zadanie jest proste - szkoła, która pod swoim zdjęciem zgromadzi jak najwięcej polubień - wygrywa. Ponadto, dla osób, które: 1. Polubią post z wybraną przez siebie szkołą 2. Udostępnią dany post 3. Polubią profil Centrum Edukacyjnego EduExpert przewidziano nagrody indywidualne. Szkoły, które znajdą się wśród trzech szkół z największą liczbą polubień wygrywają atrakcyjne nagrody. Prosimy o wsparcie dla zerówek!
Free Saint Patrick's Day Gifs - St. Patrick's Day Clipart