Bombkolandia

Dnia 24 listopada 2022  grupa Oa i Ob wraz z wychowawcami wybrali  się na wycieczkę do Bombkolandii. Jest to miejsce które łączy w sobie wycieczkę  o tematyce świąt Bożego Narodzenia: Krainę Świętego Mikołaja i wizytę w fabryce ozdób choinkowych.

W trakcie pobytu na dzieci czekały atrakcje:

- Pokaz jak powstają szklane ozdoby choinkowe.

- Malowanie bombek na choinkę –samodzielnie ozdabianie  różnymi kolorami brokatu. Udekorowane bombki zapakowane w pudełko dzieci dostały do domu na pamiątkę.

- Poczta Świętego Mikołaja – dzieci pisały samodzielnie  list do Świętego Mikołaja, a następnie listy wrzucone zostały  do skrzynki pocztowej Świętego Mikołaja.

- Urządzenie do Mielenia Złych Uczynków.

- Wizyta w Gabinecie Świętego Mikołaja – Dzieci odwiedziły Świętego Mikołaja przy jego codziennej pracy, miały również możliwość porozmawiać z Mikołajem.