Test Coopera

Dnia 1.10.2022 odbył się organizowany przez naszą szkołę wspólnie z  MOSiR  - Test Coopera. Spotkanie z rodzinnym bieganiem nasza szkoła organizuje od 2018 r. Społeczność szkoły jak  i mieszkańcy Mińska spotkali się o godz. 9.00 na stadionie sportowym przy ul. Budowlanej. Po wspólnej rozgrzewce i przypomnieniu zasad przeprowadzenia testu, wystartowaliśmy.

Do rywalizacji zgłosiło się 69 uczestników, którzy uczestniczyli w dwóch konkurencjach biegowych. Wszyscy uczestnicy podeszli do prób ambitnie, pokonując różne dystanse w ciągu 12 min. Po zakończonym biegu, każdy indywidualnie odczytał z tabel swój wynik  oceniający wytrzymałość swojego organizmu i otrzymał okolicznościowy dyplom.

Na wyróżnienie  i gratulacje zasługują wszyscy uczestnicy biegu , ale chcielibyśmy, aby wszyscy poznali tych najmłodszych i najdzielniejszych:

Tymon Szczepański      klasa I

Wiktor Rudnicki              Klasa II

Aleksandra Orłowska     klasa III

Marysia   Hukałowicz     klasa III.

Dziękujemy za udział, wspólne spotkanie . Już teraz zapraszamy na kolejną edycję za rok.

Marta Łuniewska