Dzień Przedszkolaka Grupa 0b

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” J. Korczak
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest od 2013 roku. Co roku, w całej Polsce, 20 września, przedszkolaki świętują swój dzień.  Święto to ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
19 września 2022 r. Grupa O'B"  świętowaliśmy i my. Po śniadaniu dzieci spotkały się na hali sportowej aby  wspólnie uczcić ten dzień.
Na początku zorganizowalysmy wspólne zabawy muzyczno-ruchowe, zabawy z chusta ktore pomogły zintegrować cala grupę.
Dalsza część świętowania odbywała się już w salach przedszkolnych. Były też drobne upominki, pamiątkowe dyplomy, wspólne zdjęcia . Mamy nadzieję, że dzieci będą miło wspominać ten wyjątkowy dzień.

p. Dorota i p. Klaudia