PILNA ZBIÓRKA

Grzecznie siedzący piesek - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl Drodzy uczniowie i rodzice!

Pomagamy miłośnikom zwierząt i ich podopiecznym z terenów objętych okrutną wojną! Ukraińcy - nie jesteście sami!

W związku z rosyjską agresją na Ukrainę, mieszkańcy tego państwa potrzebują natychmiastowej pomocy we wszystkich sferach życia. Uciekając przed wojną mogą zabrać tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Część Ukraińców ucieka również ze swoimi zwierzętami, które wraz z opiekunami przybywają do Polski. Jest też wiele zwierząt, które zostały na Ukrainie - one również potrzebują pomocy. Dlatego też organizujemy pilną zbiórkę żywności dla zwierząt oraz wszelkich przedmiotów, które są niezbędne przy opiece nad nimi - smycze, transportery, miski itp. Prosimy o karmę dobrej jakości - z dużą zawartością mięsa, chociażby dlatego, że często są to zwierzaki osłabione, wycieńczone lub chore i tylko taka karma pozwoli na szybki powrót do zdrowia oraz sił, co w efekcie pozwoli ograniczyć koszty leczenia. Akcją zajmuje się Fundacja Viva i Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt.

Na terenie Mińska Mazowieckiego są organizowane już różnego rodzaju zbiórki pomagające ludziom, ale brakuje zbiórki dla zwierząt, które też uciekają przed wojną. Wraz z rozwojem sytuacji będziemy też organizować inne formy pomocy.

Zbiórkę prowadzimy do czwartku 3.03.2022r. Dary prosimy składać do dyżurki szkolnej (pomieszczenie po lewej stronie przy wejściu) lub do sali 33.

Liczymy na Wasze SERCA!

W razie pytań prosimy o kontakt:
Anna Sudakowska
Beata Zdankowska-Wasążnik