Akcji fundacji Kotomysz.pl

Nasza szkoła bierze udział w akcji fundacji Kotomysz.pl (jest to fundacja działająca w Mińsku Mazowieckim) - polega ona na zbiórce suchej i mokrej karmy dla psów i kotów.

Akcja ma na celu propagowanie wśród dzieci i młodzieży problemu związanego z bezdomnością zwierząt, problemu w liczbie zwierząt, które wymagają pomocy i dodatkowej opieki.

W podziękowaniu za przystąpienie i udział w akcji organizator zbiórki przygotował niespodzianki – a w nich – zestaw gadżetów dla najbardziej aktywnej szkoły, oraz spotkanie z @Elita_check a w niej @kamilkossakowski oraz @roxaok (Tiktokerzy).
Nagrodzone zostaną 3 wybrane szkoły. Jednak najważniejszy jest fakt, że będziemy mogli pomóc naszym braciom mniejszym :)

Zbiórka trwa od 7 do 21 października.
Organizator zbiórki prosi aby karma ( mokra lub sucha) przeznaczona była dla psów i kotów. Zabawki, smycze, obroże, czy też miski do karmienia itp. mogą być używane, ale czyste.

Klasy 0-3 prosimy o przynoszenie karmy do sali 22
Klasy 4-8 zaś do sali 33.

Z góry dziękujemy za włączenie się w akcję!
Prosimy o przekazanie informacji rodzicom i dzieciakom.

Agnieszka Cyrkanowicz
Agnieszka Kapica