Drodzy rodzice

Od 3 lutego 2020 r. rozpoczynają się zajęcia w ramach projektu ,,Torami nowej edukacji-wykształcenie, kreatywność i innowacyjność drogą do lepszej przyszłości uczniów Mińska Mazowieckiego”.

Wszyscy uczniowie, którzy złożyli wniosek będą uczestniczyć w projekcie. Odbędą kurs rozwijania 6 kompetencji uniwersalnych w formie blended learning.

Uczniowie zakwalifikowani do poszczególnych grup zajęć dydaktyczno-wyrównawczych oraz zajęć rozwijających zostali poinformowani przez nauczycieli mających prowadzić zajęcia o  terminie ich realizacji.

Pozostali uczniowie zostaną zakwalifikowani do zajęć wspierających rozwój kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych.

W najbliższym czasie otrzymacie Państwo informacje, w jakich zajęciach wspierających rozwój kompetencji kluczowych i uniwersalnych wezmą udział Państwa dzieci.

Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Szkolny Koordynator Projektu

Anna Jagiełło-Zamojska