Finał akcji " Nie bądź sknera kup pampera"

W okresie przedświątecznym  w naszej szkole została przeprowadzona akcja "Nie bądź sknera kup pampera". Organizatorami akcji były Panie: Małgorzata Baranowska, Aleksandra Bielecka, Anna Korczyńska i Magdalena Zabuska, Marzena Kordaś. Pomagali nam również pracownicy biblioteki szkolnej: Pani Magdalena Grudzińska, Pan Zygmunt Boruta, którzy przyjmowali i gromadzili dary. Podczas dwóch tygodni zbieraliśmy dary dla dzieci znajdujących się w  ośrodku preadopcyjnym w Otwocku. Dzięki ogromnej hojności rodziców i naszych uczniów zebraliśmy duże ilości: jedzenia dla niemowląt, pieluch, chusteczek nawilżanych, szamponów i zeli do mycia, balsamów, kremów, proszków do prania, a także innych  przedmiotów potrzebnych przy pielęgnacji dzieci. Wszystkie dary sprawnie zapakowali uczniowie klasy Va. Czternaście dużych  kartonów zostało przekazanych do odbioru. Serdecznie dziękujemy Wszystkim uczniom i ich rodzicom za włączenie się do akcji. Dzięki Wam mogliśmy w imieniu szkoły przekazać te prezenty dzieciom. Dobro wraca! Radosnych i pięknych Świat!