Rekrutacja do projektu ,,Torami nowej edukacji…” rozpoczęła się…

Od 10 grudnia do 20 grudnia 2019 r. będzie trwała rekrutacja uczniów klas I-VII
do projektu ,,Torami nowej edukacji- wykształcenie, kreatywność i innowacyjność drogą do lepszej przyszłości uczniów Mińska Mazowieckiego" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie wraz z załącznikami: formularz zgłoszeniowy do projektu (zał.1), deklaracja udziału w projekcie (zał. 2), oświadczenie uczestnika projektu (zał.3), oświadczenie o rezygnacji z udziału w zajęciach dodatkowych dostępny jest w zakładce Projekt ,,Torami nowej edukacji” na stronie szkoły.
Jeden uczeń może uczestniczyć w jednej lub dwóch formach zajęć danego typu.

W ramach projektu realizowane będą zajęcia:

1)      dydaktyczno-wyrównawcze:

1. języka angielskiego
  2. matematyki
  3. przyrody (edukacja wczesnoszkolna)
  4. nauk przyrodniczych (biologia/chemia/geografia/fizyka)
  5. zajęcia wyrównujące dla uczniów objętych pomocą ppp

2)      zajęcia rozwijające:

1. język angielski
  2. język niemiecki
  3. matematyka
  4. przyroda  (edukacja wczesnoszkolna)
  5. nauki przyrodnicze (biologia/chemia/geografia/fizyka)
  6. informatyka

3)      zajęcia wspierające rozwój kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych uczniów.

Zapraszamy chętnych uczniów klas I-VII do udziału w projekcie ,,Torami nowej edukacji...". Wypełnione dokumenty (do pobrania na stronie szkoły) należy składać
w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy !