Wyszukiwarka

Dyżur wakacyjny przedszkoli miejskich i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

Artykuły

2017-05-26

3–14 lipca 2017r.

– Przedszkole Miejskie Nr 6 ul. Warszawska 250/81
– Zespół Szkół Miejskich Nr 1 ul. Kopernika 9

17–31 lipca 2017r.

– Przedszkole Miejskie Nr 1 ul. Kościuszki 22
– Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 ul. Dąbrówki 10

1–11 sierpnia 2017r.

– Przedszkole Miejskie Nr 4 ul. Tuwima 2
– Zespół Szkół Miejskich Nr 2 ul. Siennicka 17

14–25 sierpnia 2017r.

– Przedszkole Miejskie Nr 3 ul. Konstytucji 3 Maja 10
– Szkoła Podstawowa Nr 6 ul. Sosnkowskiego 1

Szanowni Państwo!

Zainteresowani rodzice dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2016/2017 do przedszkoli miejskich oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych wszelkie formalności dotyczące zapisu dziecka załatwiają bezpośrednio w dyżurującej placówce w dniach 12-23 czerwca 2017r.

Ze względów organizacyjnych wskazanym byłoby zapisywanie na dyżury:

- do przedszkoli miejskich – dzieci z grup 3-, 4-latków,
- do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych – dzieci z grup 5-, 6-latków.

Zapraszam do skorzystania z oferowanych przez przedszkola i szkoły podstawowe usług opiekuńczo – wychowawczych w okresie wakacyjnym.

Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki
                                                                                         Marcin Jakubowski

Deklaracja jest do pobrania na stronie internetowej oraz w sekretariacie szkoły. Rodzice składają wypełnione deklaracje bezpośrednio w dyżurującej placówce do dnia 23 czerwca 2017 r.

Czytaj więcej o: Informacja o dyżurach przedszkoli miejskich i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w okresie wakacji 2017