Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Artykuły

W Miejskiej Bibliotece Publicznej

2015-06-23

Klasa 1a oraz klasa 1c - (ta ostatnia, dzięki mamie naszego kolegi Kuby Tomali) w środę 17 czerwca miały okazję spotkać się ze wspaniałym autorem książek Panem Łukaszem Wierzbickim. Pan Łukasz opowiedział nam o swoim dziadku, którego przygody opisał w książce "Afryka Kazika" oraz o najbardziej znanym niedźwiedziu, który walczył u boku polskiej armii - Wojtku. Poznaliśmy przyjaźń i przygodę, pomysł na spędzenie wolnego czasu i nowe pasje. jesteśmy zachwyceni Kazikiem i Wojtkiem i Panem Łukaszem.


M. Gałązka

Czytaj więcej o: W Miejskiej Bibliotece Publicznej

Dobre rady

2015-06-23

Kochani uczniowie!!!

Czas wakacji to czas na przygody. Jednak nigdy nie zapominajcie

o bezpieczeństwie własnym i innych!!!

więcej na stronie : http://www.bezpiecznewakacje.pl/

Czytaj więcej o: Dobre rady

Konkurs - bezpieczne wakacje

2015-06-23

W tym roku konkurs Moje Bezpieczne Wakacje 2015 - (Nie)znane atrakcje mojego regionu - promuje bezpieczeństwo poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu. Zwiedzanie często niedocenianych regionalnych atrakcji turystycznych to alternatywa wobec nudy, która może się przytrafić także w wakacje. Jest to także doskonała okazja na promowanie lokalnych skarbów - atrakcji turystycznych - w skali ogólnopolskiej.

 

Czytaj więcej o: Konkurs - bezpieczne wakacje

Od ziarenka do bochenka

2015-06-23

Klasa III A i III C wybrały się na wycieczkę tematyczną – Od ziarenka do bochenka do wsi Kawęczyn. Jest to wymarzone miejsce do tego, aby przyjemnie i bezpiecznie spędzić czas na świeżym powietrzu i jednocześnie zapoznać się z kulturą, pracą i życiem na wsi.

Czytaj więcej o: Od ziarenka do bochenka

Modernizacja 2014

2015-06-16

Przejdź do góry

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma