Udany start naszych piłkarzy nożnych z „podstawówki”

Dnia 1 października 2016 roku (tj. sobota) odbył się turniej w piłkę nożną w ramach II CYKLU MISTRZOSTW W PIŁCE NOŻNEJ POWIATU MIŃSKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH-O PUCHAR STAROSTRY MIŃSKIEGO. Nasza szkoła wystartowała w dwóch kategoriach wiekowych I zespół – klasy III-IV, II zespół – klasy V-VI.

Pierwszy zespół w składzie: Skrzydlewski Maciej, Mikulski Cyprian, Jakubiak Filip, Lewandowski Kacper, Taraszewski Oskar, Ziółkowski Michał oraz Głuchowski Mikołaj – zajął bardzo dobre IV miejsce w powiecie mińskim.

Druga drużyna w składzie: Gruszczyński Patryk, Ciechański Łukasz, Wagner Kacper, Dróżdż Kacper, Kucharski Kamil, Niepiekło Jakub, Paska Ignacy i Góras Igor –  miała bardzo dużą konkurencję, aż 11 drużyn – zajęli VII miejsce.

Nasi uczniowie mieli również okazję poznać, porozmawiać oraz wziąć autograf od byłego reprezentanta Polski w piłkę nożną - Marcina Żewłakowa.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na zawodach sportowych.