INFORMACJA DLA RODZICÓW , OPIEKUNÓW PRAWNYCH UCZNIA

INFORMACJA  DLA RODZICÓW , OPIEKUNÓW PRAWNYCH  UCZNIA

1. Z obiadów może korzystać każdy uczeń Zespołu Szkół Miejskich Nr 2 w skład którego wchodzi: Gimnazjum Miejskiego nr 3, Szkoły Podstawowej Nr 4, oraz uczniowie Gimnazjum Miejskiego  nr 2 w Mińsku  Mazowieckim.

2. Uczeń zobowiązany jest do przestrzegania Regulaminu i właściwego zachowania się na terenie  stołówki  ( w przypadku naruszenia ustalonych zasad zostanie wypisany z  obiadów).

3. Uczeń spożywa obiady wyłącznie w stołówce szkolnej.

4. W przypadku przewidzianej nieobecności dziecka w szkole rezygnację z obiadu (obiadów) należy zgłosić przynajmniej dzień wcześniej do godziny 14 ºº u intendenta szkoły, wychowawcy świetlicy lub telefonicznie pod nr telefonu 025-758-56-11 w. 210 lub 205.

5. Zwroty za niewykorzystane obiady na podstawie zgłoszonych rezygnacji dokonywane są w następnym miesiącu .

6. Odpłatność za obiady wnosi się z góry do dnia 10 każdego miesiąca na rachunek   bankowy

Zespołu Szkół Miejskich Nr 2 w Mińsku Mazowieckim ul. Siennicka 17 nr 49 9226 0005 0024 4614 2000 0030 lub gotówką do kasy  szkoły w godz. 800-1400

7. Z tytułu nieterminowego uiszczania opłat za korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej pobierane są  odsetki ustawowe od dnia następnego po dniu upływu terminu płatności.

8. Dopuszcza się możliwość zmiany wysokości opłaty za posiłki.

9. Rodzice zobowiązani są do terminowego uiszczania opłat za obiady. W przypadku  nieterminowego dokonywania wpłat lub niezapłacenia w danym miesiącu dziecko zostanie wypisane  z listy korzystających ze stołówki szkolnej.

10. W przypadku całkowitej rezygnacji dziecka z obiadów rodzice ( opiekunowie) proszeni są o kontakt z wychowawcą świetlicy lub intendentem w terminie poprzedzającym nowy miesiąc rozliczeniowy.

11. Od dnia 01 września 2013r. obowiązuje opłata w wysokości 3,50 zł. za jeden obiad, która może ulec zmianie w przypadku wzrostu cen żywności.

12. Szczegółowe informacje o  zasadach  korzystania oraz odpłatnościach  za posiłki przygotowywane w stołówce szkolnej podane są do wglądu i zapoznania  na tablicy ogłoszeń w holu Zespołu Szkół Miejskich Nr 2 w Mińsku Mazowieckim ul. Siennicka 17 i Gimnazjum Miejskiego Nr 2 w Mińsku Mazowieckim ul. Budowlana.