Wyniki Szkolnego Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora

W dniu 25 marca 2021 r. odbyły się finałowe rozgrywki drugiej edycji Szkolnego Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora. Po eliminacjach online na platformie lichess.org do finału awansowało ośmiu zawodników:

Michał Jóźwik, kl. 6c

Mikołaj Szuba, kl. 7e

Kacper Górski, kl. 7d

Tymon Szerszenowicz, kl. 7a

Szymon Krzyżanowski, kl. 6c

Antoni Sawicki, kl. 5a

Marcel Korzybski, kl. 8a

Należy podziękować wszystkim uczestnikom za ogromne zaangażowanie oraz podkreślić ich wysokie umiejętności strategicznego rozgrywania partii szachowych. Każdy pojedynek był rozgrywany na wysokim poziomie, często do ostatnich sekund ustalonego wyniku czasowego.

Bezkonkurencyjnym okazał się Michał Jóźwik, który odniósł zwycięstwa we wszystkich stoczonych pojedynkach i już po raz drugi stanął na najwyższym podium w Turnieju o Puchar Dyrektora.

W pierwszej trójce znaleźli się również:

Mikołaj Szuba – drugie miejsce.

Jakub Araźny – trzecie miejsce.

Gratulujemy zwycięzcom, zaś pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w turnieju.

Eugeniusz Kovaliv