Wiosna, wiosna, ach to Ty...

21 marca powitaliśmy wiosnę. Dzieci z Przyjaznej świetlicy chętnie wypędzały zimę. Aktywnie pomagały przygotować i zaczepiać wiosenną dekorację, nad którą pracowaliśmy prawie trzy tygodnie. Kolorowe motyle i liście w różnych odcieniach zieleni na dobre zagościły w naszej sali zrobiło się wiosennie, lekko i kolorowo. Jeszcze chętniej nasi podopieczni uczestniczyli w zajęciach na których robiliśmy Marzannę. Słowiańską bogini symbolizującą zimę. Dużo uśmiechu i radości wywoływało na buziach podopiecznych dobieranie stroju dla Marzanny, robienie warkoczy i malowanie buzi. Dodatkową atrakcją była prezentacja kukły w klasie 0. Trzeba przyznać, że bezcenny był uśmiech dzieci. Oby takich dni było coraz więcej.