Projekty, projekty i po projektach….

Już po raz ostatni uczniowie klas drugich gimnazjum zaprezentowali efekty swoich całorocznych zmagań z wybranymi przez siebie projektami.

Do prac metodą projektu przystąpili wszyscy uczniowie klas drugich, a także nieliczna grupa trzecioklasistów. Tematyka projektów jak co roku była bardzo rozległa i każdy mógł znaleźć coś odpowiadającego jego zainteresowaniom. Uroczysta prezentacja rozpoczęła się 14 czerwca na auli szkolnej. Mogliśmy wspólnie obejrzeć zróżnicowaną ekspozycję złożoną z gazetek, folderów, broszur a także wysłuchać komentarzy do prezentacji multimedialnych. Całość poprowadziła nasza wspaniała „Bridget Jones”. Prezentacje zakończyły się kabaretowym występem podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Zapraszamy do obejrzenia licznych fotografii.