- Odwiedziny: 3051368
- Do końca roku: 277 dni
- Do wakacji: 84 dni
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Powstańców Styczniowych
-
Statystyki
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE „OLIMPUSEK”
Nasi uczniowie już po raz drugi wzięli udział w ogólnopolskiej olimpiadzie „Olimpusek”.
Sesja wiosenna przeznaczona była dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej i polegała na rozwiązaniu zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego na klasy. Treść sprawdzianów uwzględniała elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej.
Wśród uczniów naszej szkoły najwyższe 8 miejsce i dyplom laureata otrzymała Barbara Kuza z klasy 1d.
Najlepsza z klas 3 okazała się Julia Budzyńska, która zdobywając 176 punktów, uplasowała się na miejscu 15 i otrzymała również dyplom laureata.
Poniżej zamieszczamy listę i wyniki pozostałych uczestników olimpiady, którzy uplasowali się na równie wysokich miejscach.
Gratulujemy doskonałych wyników i życzymy dalszych sukcesów!
Zapraszamy do uczestnictwa za rok !
Wyniki ogólnopolskiego konkursu „Olimpusek”- edycja 2018
Wyniki ogólnopolskiego konkursu „Olimpusek” – klasy 1
Maksimum punktów – 210
Minimum – 4
Średnia – 154
Liczba uczestników - 4684
8 miejsce – 196 punktów – Barbara Kuza, klasa 1d |
20 miejsce – 171 punktów – Maciej Kąca, klasa 1c |
20 miejsce – 171 punktów – Michał Hukałowicz, klasa 1c |
20 miejsce – 171 punktów – Agata Sztorc, klasa 1a |
21 miejsce – 169 punktów – Jakub Orzełek, klasa 1c |
24 miejsce – 164 punkty – Lena Orzechowska, klasa 1a |
27 miejsce – 158 punktów- Paulina Mućko, klasa 1c |
29 miejsce – 153 punkty – Ewelina Pastuch, klasa 1b |
30 miejsce – 152 punkty – Marcin Ostrowski, klasa 1d |
32 miejsce – 147 punktów – Kosma Gajewski, klasa 1c |
35 miejsce – 142 punkty – Dawid Hauer, klasa 1a |
37 miejsce – 138 punktów – Aleksandra Zabieglińska, klasa 1d |
Wyniki ogólnopolskiego konkursu „Olimpusek” – klasy 2
Maksimum punktów – 210
Minimum – 7
Średnia – 122
Liczba uczestników – 2684
35 miejsce – 141 punktów – Marcin Wereski, klasa 2b |
Wyniki ogólnopolskiego konkursu „Olimpusek” – klasy 3
Maksimum punktów – 205
Minimum – 12
Średnia – 127
Liczba uczestników –5737
15 miejsce – 176 punktów – Julia Budzyńska – klasa 3d |
17 miejsce – 172 punkty – Jakub Szczudliński, klasa 3e |
24 miejsce – 159 punktów – Oskar Szymański, klasa 3a |
25 miejsce – 159 punktów – Michał Suski, klasa 3c |
29 miejsce – 149 punktów – Bianca Szymańska, klasa 3a |
31 miejsce – 144 punkty – Maja Płochocka, klasa 3d |
34 miejsce – 139 punktów – Filip Augustyniak, klasa 3f |
34 miejsce – 139 punktów – Łyczkowska Kamila, klasa 3a |
35 miejsce – 137 punktów – Franciszek Maciejski, klasa 3d |
37 miejsce – 132 punkty – Amelia Wilk, klasa 3c |
38 miejsce – 131 punktów – Amelia Błaszczak, klasa 3d |