UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/18

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Powstańców Styczniowych w Mińsku Mazowieckim Pan Mirosław Samociuk przywitał zebranych rodziców, nauczycieli, pracowników naszej szkoły oraz oczywiście uczniów.

Przypomniał o tragicznych wydarzeniach sprzed 78 lat – początku II wojny światowej i obronie Westerplatte. Podkreślił znaczenie symboli – sztandaru, hymnu oraz należnego im szacunku. Nadmienił również, że niewygoda i brak kształtują nasze charaktery, a technologia nigdy nie zastąpi niezależnego myślenia.

Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy VIb (opieka Beata Wójcicka i Magdalena Zygnerska). Dekoracje przygotowały panie od plastyki – Agnieszka Szostak i Beata Zdankowska-Wasążnik, natomiast oprawę muzyczną zapewnił niezastąpiony Stanisław Halagiera.

Wszystkim uczniom życzymy dużo uśmiechu na nowy rok szkolny, powodzenia każdego dnia i wiary, że szkoła bez Was nie miałaby sensu!

M. Zygnerska