XIV Indywidualne Mistrzostwa Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim w szachach

Uczeń klasy II C Michał Jóźwik zajął I miejsce w kategorii szkół podstawowych w XIV Indywidualnych Mistrzostwach Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim w szachach. W turnieju, który odbył się 5 marca 2017r. startowało 50 zawodników. Ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu  mińskiego. W klasyfikacji ogólnej Michał zajął III miejsce.

W dniach od 1 do 5 lutego 2017 r. Michał uczestniczył także w I Ogólnopolskim Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Gminy Kościelec 2017 (województwo wielkopolskie). Startując w grupie B (zawodnicy z IV i III kategorią szachową) zajął IV miejsce ( III w kategorii mężczyzn). Uzyskanym wynikiem zdobył III kategorię szachową. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów – wychowawca oraz uczniowie klasy II C.