Pierwszoklasiści z naszej szkoły są już pełnoprawnymi uczniami!

Cóż tu powiedzieć - egzamin zdany!

Takich pierwszaków chętnie witamy!

Sporo już wiecie, sporo umiecie,

dalej się tutaj kształcić będziecie!

Dzień 5 października 2020 roku był dniem ogromnie ważnym dla uczniów klas pierwszych naszej szkoły. W tym dniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 4 im. Powstańców Styczniowych.

Dzieci ubrane w galowe stroje  wyglądały odświętnie,  a  nastrój tego dnia był podniosły i uroczysty. Pierwszoklasiści  ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Dyrektor Szkoły Mirosław Samociuk dokonał aktu pasowania, dotykając ramienia każdego ucznia wielkim ołówkiem. Na zakończenie, by upamiętnić to wyjątkowe wydarzenie wychowawczynie klas wręczyły pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy.

Dzieci wzorowo zdały swój pierwszy egzamin udowadniając, że zasłużyły na miano ucznia  naszej szkoły.

Życzymy naszym pierwszoklasistom, aby każdy dzień Waszego pobytu w szkole był radosny   i szczęśliwy, aby nauka była dla Was przyjemnością, aby każdy z Was znalazł w szkole prawdziwych  przyjaciół, abyście swoim zachowaniem, postępowaniem oraz wynikami w nauce zasłużyli na miano Wzorowego Ucznia.

Wychowawczynie klas pierwszych