Ludzie listy piszą czyli Jurek Owsiak do Marcela Korzybskiego!

Na lekcji angielskiego klasy VI miały opisać swój autorytet.

Powstało wiele fajnych, wartościowych świadectw podziwu dla idoli naszych uczniów (prace można oglądać w sali 32).
Jeden opis autorstwa Marcela Korzybskiego z klasy VIa dotyczył założyciela Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Jerzego Owsiaka. I właśnie tenże idol, otrzymawszy rysunek, odpisał w swym unikatowym, tak entuzjastycznym stylu!!!
Serdecznie gratulujemy Marcelowi i jego rodzinie, która pomogła w tej niezapomnianej wymianie korespondencji!

...

Drogi Marcinie!

Pięknie to mało powiedziane! Wygląda to rewelacyjnie. I tak: proszę adres domowy, żebym mógł wysłać synowi osobiste podziękowanie. Marcel zrobił to super artystycznie, czyli wmontowany rysunek w cały tekst. Mało tego – w pierwszych słowach zawarł bardzo ważną informację, że jestem „mariet z Lidią”. I nazwisko napisał dobrze, co nie jest takie łatwe. Jeżeli więc całe to wypracowanie złożycie, aby go nie pogiąć i wyślecie na adres Fundacji to my to pięknie oprawimy i zlicytujemy za poważne pieniądze, bo ma to naprawdę fantastyczny urok i nawet sam będę licytował. Wielkie dzięki i czekam na pilne info od Was. Marcela uściskać, ale także proszę przekazać nauczycielowi angielskiego potężny uścisk dłoni za super robotę. No bo nie wiem czy pisane z Polski, czy z wysp. Bo także podobne wypracowania na temat bohaterów, zakończone takim opisem pojawiały się u nas rok temu.

Pozdrawiam i czekam, siema, Jurek.