Biblioteka zaprasza do udziału

Konkurs "Najpiękniejsza zakładka do książki z elementami świątecznymi"

Biblioteka serdecznie zaprasza dzieci z klas I - III do udziału w konkursie "Najpiękniejsza zakładka do książki z elementami świątecznymi". Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w trzech kategoriach: grupa I - klasy pierwsze,  grupa II - klasy drugie, grupa III - klasy trzecie.

1. Technika wykonania pracy: płaska, plastyczna (np. rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane), 2. Format pracy: długość do 20cm, 3. Kształt pracy dowolny, 4. Do każdej pracy należy dołączyć karteczkę z imieniem i nazwiskiem wykonawcy oraz nazwą klasy, 5. Przy ocenie jury będzie brało pod uwagę: samodzielne wykonanie, estetyka pracy, pomysłowość, oryginalność i różnorodność użytych materiałów. 6. Prace należy dostarczyć do biblioteki do dnia 07.12.2018. Rozstrzygnięcie nastąpi 14.12.2018 r. Nagrodzone zostaną 3 pierwsze miejsca w kazdej z trzech grup. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody 7. Zdjęcia nagrodzonych prac zostaną opublikowane na stronie internetowej biblioteki szkolnej, 8. Prace nie bedą zwracane.