Warsztaty czytelnicze

Tradycyjnie, jak co roku, zaproszenie do naszej szkolnej biblioteki przyjęła Pani Diana Ryściuk z Wydawnictwa Zakamarki.

Dzięki temu, uczniowie z klas  1c, 2a, 2b i 2c wzięli udział w bardzo interesujących warsztatach czytelniczo-detektywistycznych. Zajęcia oparte były na cieszącej się niesłabnącą popularnością serii książek "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai". Młodzi czytelnicy aktywnie i z wielkim zaciekawieniem odpowiadali na pytania i współpracowali w rozwiązywaniu zagadek.

Po zajęciach była możliwość zakupu książek o przygodach młodych detektywów - z przyjemnością skorzystaliśmy z tej okazji, dzięki temu nasze zbiory wzbogaciły się o najnowsze części  "Tajemnica zamku"  oraz "Teatr z Lassem i Mają".

Przypominamy, że w naszej szkolnej bibliotece posiadamy komplet książek tej serii oraz inne ciekawe tytuły Wydawnictwa Zakamarki - zapraszamy do wypożyczania.