„Znów wędrujemy ciepłym krajem” czyli rok szkolny 2017/18 za nami

22 czerwca b.r. cała społeczność szkolna - rodzice i nauczyciele wraz z dyrekcją i innymi pracownikami powiedzieli sobie „Do zobaczenia po wakacjach”Było mnóstwo czerwonych pasków, pamiątkowych zdjęć, radości z ukończonego kolejnego etapu nauki.

Występ klas IIe i IIj gimnazjum również zachęcał do wakacyjnych przygód jak autostop czy też do tytułowej wędrówki „malachitową łąką morza” (inspirowaną utworem Grzegorza Turnaua ze słowami Krzysztofa Kamila Baczyńskiego). Akademię przygotowali ww. uczniowie we współpracy z nauczycielami: Stanisławem Halagierą, Agnieszką Kowalczyk, Agnieszką Szostak, Beatą Zdankowską-Wasążnik i Magdaleną Zygnerską.

Piękno przyrody wzywa nas wszystkich, korzystajmy z jej uroków, ale uważajmy na siebie.  Ograniczmy korzystanie z technologii  i wróćmy pełni sił do pracy.

Wszystkim – dobrych, udanych, słonecznych wakacji!