Szkolne Eliminacje do 41 Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka

Dnia 20.03.2018 r. (poniedziałek) w naszej Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się szkolne eliminacje do 41 Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka.

Jury w składzie p. Dorota Cymbalińska, p. Hanna Guzowska, p. Teresa Kałan oceniało występy uczniów pod względem doboru repertuaru, zwracało również uwagę na staranną i prawidłową wymowę, dykcję oraz interpretację utworu. Po omówieniu występów jury ustaliło następującą listę laureatów:

Klasy I - III

I miejsce zdobyła Natalia Sabak klasa IIIc
II miejsce zdobyła Michalina Dybowska klasa IIIb
III miejsce zdobył Jakub Orzełek klasa Ic

Aleksandra Zabieglińska klasa Id
Kamila Łyczkowska klasa IIIa

Naszą Szkolę w 41 Powiatowym Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka w Miejskim Domu Kultury, w Mińsku Mazowieckim będzie reprezentowała: Natalia Sabak klasa IIIc.

Wszystkim recytatorom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: p. Dorota Cymbalińska, p. Hanna Guzowska, p.Teresa Kałan