Szkoła Podstawowa nr 4 im. Powstańców Styczniowych

Imieniny: Biny, Damazego

• Statystyki

Gimnastyka korekcyjna - ważna sprawa

W II okresie roku szkolnego 2017/2018 rozpoczynamy realizację  projektu  „Gimnastyka korekcyjna - ważna sprawa" skierowanego do uczniów klas I – III  Publicznych Szkół Podstawowych z terenu Mińska Mazowieckiego, dla których organem prowadzącym jest Miasto Mińsk Mazowiecki. Zajęcia gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej realizowane są ze środków pochodzących z Ministerstwa Sportu i Turystyki, przy wkładzie własnym pochodzącym z budżetu Miasta Mińsk Mazowiecki. Od uczestników nie pobierane są żadne opłaty - są to zajęcia bezpłatne.

Zajęcia prowadzone będą w:

• poniedziałki, godz. 12:55 – 13:40 – prowadząca Agnieszka Bartnicka–Maguza,
  • środy,  godz. 8:00 – 8:45, – prowadząca Marta Łuniewska,
  • środy,  godz. 11:50 – 12:35  -  prowadząca Agnieszka Bartnicka–Maguza,

Zapisu dziecka może dokonać wyłącznie rodzic lub opiekun prawny wypełniając kartę zgłoszenia, którą można pobrać u Pań Agnieszki Bartnickiej–Maguzy i Marty Łuniewskiej.