Odnosimy sukcesy, bo lubimy czytać, pisać, malować …

Nasi uczniowie wzięli udział w II POWIATOWYM PROJEKCIE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH “CZYTAM, BO LUBIĘ”. Projekt składał się z trzech konkursów:

• czytelniczego – sprawdzającego znajomość książki Małgorzaty Strękowskiej - Zaremby „Dom nie z tej ziemi”,
  • plastycznego – polegającego na wykonaniu ilustracji do książki Małgorzaty Strękowskiej - Zaremby “Dom nie z tej ziemi”,
  • literackiego – w którym zadaniem uczestników było napisanie opowiadania na dowolny temat.

Podsumowanie konkursów oraz wręczenie nagród laureatom odbyło się 23 listopada 2017 r. w SP 1 podczas spotkania z autorką książki "Dom nie z tej ziemi", panią Małgorzatą Strękowską – Zarembą. Jest nam niezmiernie miło, że wśród nagrodzonych znalazła się duża grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 4.

Karolina Wojdat z kl. VIa i Anna Królak z kl. Vc zajęły I miejsce w II Powiatowym Konkursie Literackim,  a Tymon Szerszenowicz z kl. IVa  -  III miejsce.

Wyróżniono opowiadania Julii Samociuk z kl. IVa i Barbary Kucharskiej z kl. VIa.

W konkursie plastycznym jury wyróżniło prace:  Wroniki  Królak z kl. VIa, Julii Samociuk z kl. IVa i Aleksandry Sternik z kl. Vb.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M. Jaremko i M. Halagiera