NIEZAPOMNIANA LEKCJA W-F NA BIAŁYM PUCHU

To dopiero były emocje! Uczniowie z klasy Va i Vb wraz z wychowawczyniami p. Barbarą Szmidt, Beatą Bieniek i nauczycielami wychowania fizycznego p. Martą Łuniewską i p. Krzysztofem Bartnickim wyjechali do Parchatki na narty. W wypożyczalni sprzętu sportowego otrzymali komplety narciarskie i byli gotowi do nauki. Pod nadzorem panów  instruktorów uczyli się zjeżdżać, hamować i panować nad nartami, bowiem dla części z nich były to pierwsze kroki na „deskach”.  Uczyli się również wjeżdżać na wyciągu orczykowym. Łatwo nie było!  Po wielu próbach, upadkach i powstaniach większości udało się dojechać lub dojść na górę. Adrenalina towarzyszyła każdemu, a drobne, bezbolesne upadki były powodem śmiechu i jeszcze większą zachętą do dalszej jazdy. Pierwszą lekcję narciarciarstwa zaliczyli na 6. To były niesamowite i niezapomniane chwile!