Piątoklasistki na piątkę

Nasze uczennice zostały laureatkami I Powiatowego Projektu “Czytam, bo lubię” dla Uczniów Klas IV - VI Szkół Podstawowych. W ramach projektu uczniowie z powiatu mińskiego mogli zaprezentować swoje zdolności czytelnicze, literackie i plastyczne.

Barbara Kucharska z kl. Va zajęła II miejsce w powiecie w konkursie czytelniczym, w którym musiała się pochwalić świetną znajomością książki Pawła Baręsewicza „Ciumkowie w szkocką kratę. Karolinie Wojdat z kl. Va przyznano wyróżnienie.

W konkursie plastycznym nagrodzono Nikolę Paczkowską z  kl. Va i Julię Laudy z kl. Vb. Dziewczynkom przyznano II miejsce. Jury wyróżniło też pracę Patrycji Piotrkowicz z kl. Vb. Dziewczynki wykonały ilustracje do książki „Ciumkowie w szkocką kratę”.

III miejsce w powiecie w konkursie literackim przyznano Weronice Królak z kl. Va, która swoim opowiadaniem wprowadziła jury w magiczny czas świąt.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.