WYPRAWA DO WIOSKI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

W tym roku uczniowie z klasy 3a i 3b nie czekali na Świętego Mikołaja w szkole, lecz postanowili sami się do Niego wybrać. Doszły nas słuchy, że Mikołaj zagościł w Gwarku, więc wsiedliśmy do autokaru i  ruszyliśmy w drogę. Podróż była daleka, ale bardzo wesoła. Były rozmowy, śmiechy, śpiewy, no i  oczywiście nie mogło zabraknąć filmu „ Kevin sam w domu”, który wprowadził nas w świąteczny nastrój. Na miejscu czekało nas mnóstwo atrakcji!!! Na placu zabaw imienia Rudolfa Czerwonosego daliśmy się porwać w wir zabaw z Elfami. W pracowni ozdób świątecznych wykonaliśmy przepiękne bombki. W Piernikarni poznaliśmy Panią Mikołajową, z którą wspólnie stworzyliśmy chrupiące i pachnące ciasteczka. Najważniejsze jednak było spotkanie ze Świętym Mikołajem, który zaprosił nas do swojej komnaty.

Z łezką w oku żegnaliśmy się z krainą wesołych Elfów, a wspominając naszą wyprawę u wszystkich pojawia się uśmiech na twarzy, co znaczy, że było wspaniale!!!!