CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

W poniedziałkowe przedpołudnie do naszej szkoły zawitał radny Rady Miasta - Robert Gałązka. Pan Robert jest „weteranem" czytania dla naszych dzieci, ponieważ było to już kolejne spotkanie. Tym razem uczniowie klasy 2e i 2f wysłuchali baśni "Brzydkie Kaczątko". Dzieci z ciekawością wysłuchały znanej już historii kaczątka, ale na lekturze nie poprzestały. Pan Robert wyjaśnił przesłanie płynące z opowiadania, a potem przyszedł czas na poważne rozmowy o tolerancji i akceptacji. Rozważaniom nie było końca... Zaangażowanie i szczera dyskusja dzieci skłania do refleksji i pokazuje nam, że temat nie jest im obcy.

Serdecznie dziękujemy p. Robertowi Gałązce -  za poświęcony czas i upominki przygotowane dla dzieci.