Popisz się wielkanocnym przepisem!

W związku ze zbliżającą się Wielkanocą ogłaszamy akcję „Popisz się wielkanocnym przepisem”! Zachęcamy uczniów do podzielenia się przepisami na świąteczne potrawy, które od wielu lat goszczą na naszych stołach. Celem akcji jest stworzenie wirtualnej książki kucharskiej, która stanie się inspiracją dla naszej szkolnej społeczności. W tym celu należy przesłać wybrany przepis na danie świąteczne, które jest ważne dla danej rodziny. Przepis musi zawierać listę składników, opis przygotowania oraz zdjęcie przygotowywanej potrawy. Na przepisy czekamy do 9 kwietnia 2021 r. Prosimy o przesyłanie ich do pani Agnieszki Kurel lub pana Pawła Parchomenko za pośrednictwem aplikacji Teams. Prosimy o wykonanie prac w pliku word. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone punktami z zachowania.