Horoskop na zimę

Horoskop zimowy – nasza propozycja

Lew

Zapowiada się dla Ciebie przełomowy miesiąc. W ciągu najbliższych tygodni skup się na realizacji celów, które już jakiś czas zaprzątają Ci głowę. Rzecz jasna nie wszystko pójdzie tak, jak chcesz, więc pamiętaj, aby zachować spokój i samodyscyplinę. Powodzenie, uznanie czy miłość będą towarzyszyć Ci w lutym bez przerwy.

Ważne liczby: 7, 10, 12                               Ważne daty: 3, 8, 17, 19, 24

Panna

Zrozumiesz, że nie samą pracą człowiek żyje. Liczą się też inne sfery życia. Uda Ci się sprawniej rozwiązywać konflikty. Luty do idealny czas do wzmocnienia więzi rodzinnych. Dbaj o zdrowie i traktuj każdego tak, jak na to zasługuje. Ogólnie szykuje się nowy początek w twoim życiu. Masz szansę zacząć od nowa coś, co nie daje ci już satysfakcji.

Ważne liczby: 6, 8, 14                             Ważne daty: 1, 12, 15, 16, 27

Waga

Sukcesy w miłości i w pracy/szkole. Luty to dobry czas na podjęcie wyzwań, bo jesteś w dobrej formie i masz mnóstwo energii, którą może jakkolwiek spożytkować. Masz wielkie szanse na znalezienie bratniej duszy. Nie podejmuj pochopnych decyzji kierowanych emocjami i nie zapominaj o swoim zdrowiu.

Ważne liczby: 3, 9, 11                                 Ważne daty: 1, 2, 14, 19, 25

Skorpion

Zyskasz niepowtarzalną szansę wykorzystania swoich talentów, które nie były przez Ciebie doceniane. Uda się osiągnąć coś wydającego się poza Twoim zasięgiem. Dbaj o kondycję fizyczną i swoje stawy oraz wyraźnie mów o swoich poglądach. Poświęć swoim bliskim więcej czasu niż zwykle. Pierwsza połowa lutego będzie spokojna, więc wykorzystaj to na przygotowanie się do drugiej. Nie rzucaj też słów na wiatr i nie składaj obietnic bez pokrycia.

Ważne liczby: 3, 4, 14                             Ważne daty: 5, 7, 12, 19, 23

Strzelec

Nie musisz się zbytnio wysilać, aby osiągnąć sukces, ale w niektórych sferach życia mogą pojawić się trudności. Dojdzie do nieporozumień z ważnymi osobami, ale musisz zaufać intuicji. Ważne jest, aby nie postępować w sposób, który może budzić zazdrość i wykonywać swoje obowiązki ze zdwojonym zaangażowaniem. Uporządkuj swoje życie prywatne, jednak zanim cokolwiek postanowisz dokładnie rozważ wszystkie za i przeciw.

Ważne liczby: 4, 7, 15                              Ważne daty: 4, 5, 6, 16, 17

Koziorożec

Jednym słowem: spokój. Nie będzie żadnych niebezpieczeństw, ale i powodów do ekscytacji. Wszystkie wyzwania będą dotyczyły poszukiwania skutecznych sposobów na relaks. Dbaj nie o siebie, ale swoich bliskich. Wykaż się wyrozumiałością dla osób o odmiennych poglądach i szukaj w sobie pewności siebie.

Ważne liczby: 3, 8, 11                               Ważne daty: 12, 16, 25, 28, 30

Baran

Twój nastrój będzie zmienny, jak pogoda. Domowe obowiązki przestaną cię męczyć, w dbaniu o porządek i wygląd pokoju odnajdziesz przyjemność. Na początku lutego może dopaść cię wyjątkowo paskudna infekcja, z której skutkami mierzyć się będziesz do wiosny. Dbaj o zdrowie bliskich.

Ważne liczby: 12, 13, 14                               Ważne daty : 4, 7, 11, 16, 29

Byk

Masz dużą możliwość rozwoju. To szansa na stworzenie nowej jakości życia. Nie oznacza to jednak, że wszystko przyjdzie łatwo. Wręcz przeciwnie. Może się okazać, że stracona lekcja będzie prześladować Byki. Jedno jest pewne - nie warto uchylać się od odpowiedzialności i trudnych decyzji.

Ważne liczby: 3, 13, 14                                 Ważne daty: 2, 7, 10, 16, 18

Bliźnięta

Możesz poczuć się nieco rozczarowany. Co gorsza, będzie to rozczarowanie stopniowe, które pochłania kawałek po kawałku. Drobne codzienne przyjemności nie będą w stanie wynagrodzić popełnionego dużego błędu. Bądź względem siebie surowy i oceń na chłodno, co możesz zrobić, żeby poprawić swoje położenie.

Ważne liczby: 3, 14, 15                                 Ważne daty: 9, 23, 24, 27, 28

Rak

Nie ukrywaj swoich zamiarów, ponieważ one i tak wyjdą na jaw. Nie ma potrzeby pozorować kogoś, kim się nie jest. Szczególnie, jeśli Twoje marzenia i dążenia nie mają w sobie nic złego. Bądź szczery i pokorny, wtedy uda Ci się uzyskać równowagę w każdej dziedzinie życia.

Ważne liczby: 1, 6, 9                                      Ważne daty: 1, 4, 9, 11, 26

Wodnik

Zazwyczaj nie czerpiesz radości z ryzykownych eskapad, zatem świetnym pomysłem na urlop będzie oddanie się spokojnemu relaksowi. Odpoczynek, przeczytanie dobrej książki, wypad za miasto, oddanie się swoim pasjom - możliwości jest wiele. Pamiętajcie tylko, aby dobrze rozplanować dzień - urlopy mają niestety to do siebie, że mijają szybciej, niż nam się wydaje.

Ważne liczby: 4, 9, 13 Ważne daty: 1, 6, 15, 22, 26

Ryby

Z zapałem będziesz planować weekendowe wyjazdy, ale nie wszystkie dojdą do skutku. Drobne kłótnie związane z tym, że ktoś miga się od domowych obowiązków zepsują ci nastrój. Szczerze rozmawiaj z bliskimi o tym, co czujesz. W styczniu doskonała forma fizyczna, za to w marcu poczujesz się przemęczona. Pamiętaj o zdrowej diecie i odpowiedniej dawce ruchu.

Ważne liczby: 3, 4, 6 Ważne daty: 5, 7, 10, 12, 25

Amelka, Klaudia kl.8a