• Odwiedziny: 3119531

Pomóżmy rodzinie naszych uczniów

W dniu 12 grudnia br. wybuchł pożar warsztatu kamieniarskiego należącego do Jacka Sawickiego- taty uczniów naszej szkoły. Pożar strawił pracownię ze wszystkimi w niej znajdującymi się sprzętami oraz dom mieszkalny do niej przylegający, który nadaje się jedynie do rozbiórki. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało. Dom był ubezpieczony, więc są szanse na uzyskanie odszkodowania. Niestety ubezpieczeniem nie był objęty ani warsztat ani znajdujące się w nim specjalistyczne maszyny niezbędne do obróbki kamienia. Dlatego też chcemy pomóc by jak najszybciej udało się odbudować to co zostało zniszczone. Głęboko wierzymy w Wasze dobre serca. Poniżej link do zbiórki: