Kartka świąteczna dla nieznajomego

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Kartka świąteczna dla nieznajomego”. W ramach akcji należy przygotować kartkę świąteczną z życzeniami, która następnie zostanie przekazana podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Mieni. Jako Samorząd Uczniowski chcieliśmy zwrócić uwagę na problem osób, które nie będą mogły spędzić zbliżających się świąt w rodzinnym gronie. Mamy nadzieję, że taka kartka będzie iskierką, która w ten świąteczny czas zapali nadzieję w sercach wielu ludzi. Kartki można składać do specjalnego pudełka przy wejściu do szkoły do 21 grudnia 2020 r. Prosimy też o podpisanie kartek na odwrocie (imię, nazwisko, klasa), ponieważ najciekawsze prace zostaną nagrodzone punktami z zachowania.

Paweł Parchomenko,
Magdalena Zabuska,