Wycieczka grupy 0 A do Doliny Bobrów

Jednym z niezapomnianych momentów życia przedszkolnego są wycieczki. Tak więc 29.09.2020 r. grupa 0a wraz z opiekunami wybrała sie na wycieczkę do "Doliny Bobrów". Dzieci uczestniczyły w warsztatach gdzie poznały sekretny przepis na chleb, który później same miały okazję upiec. Dowiedziały się, jak się młoci zboże cepami, prały na tarze i zobaczyły jak kiedyś tkano na krośnie. Wiele emocji wzbudziło poszukiwanie skarbów wykrywaczem metali, które dzieci mogły zabrać ze sobą do domu. Jak to bywa na wycieczkach plenerowych, nie mogło też zabraknąć kiełbasek z ogniska, które po tylu atrakcjach dzieci zjadły z wielkim apetytem. Frajdą dla przedszkolaków była również podróż autokarem, podczas której dzieci mogły podziwiać zmiany zachodzące w jesiennej przyrodzie. To była wycieczka, która na długo zostanie w pamięci zerówkowiczów.

K.Duszczyk i A.Żołądek